Fåtölj Hagagruppen Wales SammetKorall
5 620 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Stilren fåtölj från Hagagruppen i sammet med vinklade träben.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 274142031 |
| Färg | Korall |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 72 cm |
| Ben | Svarta träben |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Wales |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 48 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |

