Fåtölj In Living TrendBeige/Svart
Rek. pris 9 999 kr
5 999 kr

Trend
Beige/Svart
5 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
In Living Fåtölj Trend med tyg i härlig kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1165193 |
| Färg | Beige/Svart |
| Bredd | 134 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Material | Textil |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Trend |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 60 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |











