Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj i konstläder
Rek. pris 5 999 kr
fr.3 499 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Färg | Brun, Grön |
| Bredd | 113 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 86 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Chesterfield |

