Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj i Sammet
Rek. pris 5 999 kr
4 999 kr

Chesterfield Lyx Fåtölj i Sammet
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Fåtölj.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Art.Nr. | SYN0000063 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 113 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 86 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Chesterfield |








