Fåtölj Manor House Chesterfield Lyx Sammet
fr.3 205 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Chesterfield Lyx Sammet
3 205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Chesterfield Lyx Sammet från Manor House är en bekväm fåtölj i Chesterfield-modell med sammetstyg och klassisk form som förgyller hemmet med en stil som aldrig går ur tiden. Fåtöljen har klädda knappar och svarvade ben som ger extra elegans.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Fåtölj Chesterfield Lyx Sammet från Manor House är en bekväm fåtölj i Chesterfield-modell med sammetstyg och klassisk form som förgyller hemmet med en stil som aldrig går ur tiden. Fåtöljen har klädda knappar och svarvade ben som ger extra elegans.
Recensioner
Ann-Karin AVerifierad köpare
för 2 år sedanSÅ fin. Lika fin i verkligheten som på bilden.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Färg | Blå, Mörkgrå, Mörkgrön, Svart |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 85 cm |
| Ben | Trä |
| Sittbredd | 52 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Chesterfield Lyx |
| Stil | Rustik |
| Stomme | Massivt trä |
| Höjd armstöd | 78 cm |
| Sockel/Ben Höjd | 13 cm |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 50 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Fotpall ingår | Nej |
