Fåtölj Scandinavian Choice Peppe
Rek. pris 5 999 kr
4 999 kr
Se priset!

Peppe
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Fåtölj Scandinavian Choice Peppe
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 2266731 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 79 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Material | Manchester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Peppe |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |










