Fåtölj Venture Home AlvinGrå
3 449 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fällbar fåtölj Alvin från Venture Home i läderliknande material och breda armstöd för extra komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fällbar fåtölj Alvin från Venture Home i läderliknande material och breda armstöd för extra komfort.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18047-285 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 91 cm |
| Höjd | 104 cm |
| Djup | 94 cm |
| Rygghöjd | 66 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Alvin |
| Montering | Ja - enklare |
| Martindale | 25000 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 54 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| EAN-nr | 7350107087279 |





