Fåtölj Venture Home Bengt med Fotpall
4 469 kr
3 520 krSpara 21 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bengt är en fällbar fåtölj från Venture Home med armstöd och tillhörande fotpall. Tillverkad i PU som är ett läderliknande material.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bengt är en fällbar fåtölj från Venture Home med armstöd och tillhörande fotpall. Tillverkad i PU som är ett läderliknande material.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18031-788 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 74 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Djup | 92 cm |
| Rygghöjd | 71 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Bengt |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7350107087163 |








