Fåtölj Venture Home Boom Polyester
fr.3 109 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Boom Polyester
3 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home Boom Polyester i klädsel i 100% polyester och med ben i svart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Boom Polyester i klädsel i 100% polyester och med ben i svart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Ljusbeige |
| Bredd | 88 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Djup | 88 cm |
| Sittbredd | 90 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 53 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
