Fåtölj Venture Home Calais Sammet
Rek. pris 2 985 kr
fr.2 840 kr
Se priset!
Välj variant

Calais Sammet
2 840 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home Calais Sammet i en klädsel i sammet och med ben i svart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Calais Sammet i en klädsel i sammet och med ben i svart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 84 cm |
| Djup | 77 cm |
| Sittbredd | 53 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Calais |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
