Fåtölj Venture Home Derry
Rek. pris 3 119 kr
fr.2 765 kr
Se priset!
Välj variant

Derry
2 765 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home. Låt modern design möta 50-tals nostalgin med den här trendiga manchsterfåtöljen från serien Derry! Den böjda och mjuka designen, de smala, höga benen och generösa sittdjupet skapar en luftig och inbjudande känsla.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home. Låt modern design möta 50-tals nostalgin med den här trendiga manchsterfåtöljen från serien Derry! Den böjda och mjuka designen, de smala, höga benen och generösa sittdjupet skapar en luftig och inbjudande känsla.
En otroligt genomtänkt helhetsdesign helt enkelt med klädd baksida som möjliggör att placera fåtöljen mitt i rummet. En otroligt inbjudande fåtölj som drar blickarna till sig!
Möblera ensam som stilikon eller tillsammans med soffgruppen och njut av avkopplade stunder!
Möblera ensam som stilikon eller tillsammans med soffgruppen och njut av avkopplade stunder!
Recensioner
DJVerifierad köpare
för 2 månader sedanSå läckra blev de!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 68,5 cm |
| Längd | 78,5 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | Boucle, Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Derry |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 49,5 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
