Fåtölj Venture Home Fluffy Polyester
2 189 kr
1 399 krSpara 36 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home Fluffy Polyester i en grå klädsel i 100% polyester och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Fluffy Polyester i en grå klädsel i 100% polyester och med ben i mattsvart metall. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15020-585 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Djup | 49 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Fluffy |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 49 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| EAN-nr | 7350118417393 |




