Fåtölj Venture Home LaurelSvart
2 214 kr
1 889 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Laurel
Svart
1 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lika stilsäker som bekväm, fåtöljen Laurel gör ingen besviken! Den här moderna fåtöljen tillhör Venture Home kollektionen och har en smakfull utformning, helklädd i boucletyg.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lika stilsäker som bekväm, fåtöljen Laurel gör ingen besviken! Den här moderna fåtöljen tillhör Venture Home kollektionen och har en smakfull utformning, helklädd i boucletyg.
Den stora sittpuffen har en integrerad kudde på sittytan och ryggstödet är följsamt sammanhängande med sitsen. Sitt bekvämt och njut av avkopplande stunder!
Recensioner
Carina LVerifierad köpare
för 3 månader sedanSkön, snygg och lättplacerad!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-142 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 69 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 72 cm |
| Djup | 72 cm |
| Ben | Stål |
| Rygghöjd | 28,5 cm |
| Sittbredd | 67 cm |
| Material | Boucle |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Laurel |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 46,5 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Fotpall ingår | Nej |
| EAN-nr | 7340220800503 |


