Fåtölj Venture Home Livonia
3 585 kr
2 808 krSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Venture Home. En stoldröm för alla modemedvetna inredningsgurus just nu! Den här fåtöljen från serien Livonia har en smakfull industriell design i Skandinavisk anda, tillverkad i svart stål i minimalistiskt stuk.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home. En stoldröm för alla modemedvetna inredningsgurus just nu! Den här fåtöljen från serien Livonia har en smakfull industriell design i Skandinavisk anda, tillverkad i svart stål i minimalistiskt stuk.
De mjuka kuddarna i linnetyg är stoppade för extra komfort och erbjuder dig en bekväm stund när du unnar dig lite egentid! Placera solitär som stilikon eller intill soffgruppen för att erbjuda lite extra sittplats!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-110 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Längd | 71 cm |
| Material | Linne |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Livonia |
| Montering | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 52 cm |
| Sittbredd | 71 cm |
| EAN-nr | 7340206962928 |











