Fåtölj Venture Home Midland
Rek. pris 2 019 kr
1 750 kr
1 575 krSpara 10 %Kampanj

Midland
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj från Venture Home. Midland imponerar med sin modemedvetna design och stilsäkra kulörkombination som snabbt ger en trivsam värme till inredningsstilen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj från Venture Home. Midland imponerar med sin modemedvetna design och stilsäkra kulörkombination som snabbt ger en trivsam värme till inredningsstilen.
Det perfekta tillskottet intill soffan eller i läshörnan! Fåtöljen från serien Midland imponerar med sin modemedvetna design och stilsäkra kulörkombination som snabbt ger en trivsam värme till inredningsstilen. Tillverkad i lammskinnsimitation i vit kulör och har utsvängda ben i stål med brun trälook. Stilren, bekväm och minimalistisk - en fåtöljdröm helt enkelt! Inred ditt hem mysigt och inbjudande!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-100 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 61,5 cm |
| Djup | 84 cm |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 60,5 cm |
| Material | Läder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Midland |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 60,5 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| EAN-nr | 7340206963703 |








