Fåtölj Venture Home Polar Boucle
2 019 kr/stPris/frp 3 150:-
1 575 kr/stSpara 22 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtöljen från serien Polar är vår underbara fåtöljdröm som är designad helt i linje med trenderna och skapar snabbt en trivsam värme till inredningsstilen! Fåtöljen har en inbjudande och följsam utformning som gör den lika stilren som bekväm. Sitsen är helklädd i grått boucletyg och stolsbenen är lätt utsvängda i svart kulör. Placera den solitär i läshörnan eller tillsammans med soffgruppen för att skapa plats för fler gäster. Det ska kännas mysigt att komma hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtöljen från serien Polar är vår underbara fåtöljdröm som är designad helt i linje med trenderna och skapar snabbt en trivsam värme till inredningsstilen! Fåtöljen har en inbjudande och följsam utformning som gör den lika stilren som bekväm. Sitsen är helklädd i grått boucletyg och stolsbenen är lätt utsvängda i svart kulör. Placera den solitär i läshörnan eller tillsammans med soffgruppen för att skapa plats för fler gäster. Det ska kännas mysigt att komma hem!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-210 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 87 cm |
| Material | Teak |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Polar |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 72 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206963512 |





