Fåtölj Venture Home Polar Sammet
2 159 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Höj bekvämligheten och stilnivån i ditt hem med en fåtölj från serien Polar! Den här stilsäkra fåtöljen har en genomgående svart kulör med en mjuk sits i sammetstyg och utsvängda ben i svart metall. Den Skandinaviska designen är genomtänkt med en rundad utformning och bra balans mellan stil och komfort. Möblera intill soffgruppen eller solitär i läshörnan!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Höj bekvämligheten och stilnivån i ditt hem med en fåtölj från serien Polar! Den här stilsäkra fåtöljen har en genomgående svart kulör med en mjuk sits i sammetstyg och utsvängda ben i svart metall. Den Skandinaviska designen är genomtänkt med en rundad utformning och bra balans mellan stil och komfort. Möblera intill soffgruppen eller solitär i läshörnan!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-212 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 55,5 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Djup | 72 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Polar |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 52,3 cm |
| Sitthöjd | 44,5 cm |
| Sittbredd | 55,5 cm |
| EAN-nr | 7340206963628 |




