Fåtölj Venture Home Rolf med Fotpall
fr.1 899 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Rolf med Fotpall
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rolf är en fällbar fåtölj från Venture Home med armstöd och tillhörande fotpall. Tillverkad i PU som är ett läderliknande material.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Rolf är en fällbar fåtölj från Venture Home med armstöd och tillhörande fotpall. Tillverkad i PU som är ett läderliknande material.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Svart |
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 104,5 cm |
| Djup | 82 cm |
| Rygghöjd | 72 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Rolf |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 48,5 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
