Fåtölj Venture Home Sofia
fr.3 339 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Sofia
3 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Inred ditt hem stilfullt, bekvämt och inbjudande med en gosig fåtölj från serien Sofia!
Designen är minimalistisk med raka nordiska former, mjuka kuddar och stilren klädsel i polyestertyg i en kaxig svart kulör. Benen i svart pulverlackerad metall ger ett snyggt lyft till fåtöljen och bidrar till ett stilrent blickfång. En otroligt genomtänkt helhetsdesign helt enkelt med klädd baksida som möjliggör att placera fåtöljen mitt i rummet. Möblera ensam som stilikon eller i grupp tillsammans med en matchande soffgrupp.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Grå, Svart |
| Bredd | 104 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 92 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 80 cm |
| Material | Polyester, Polyester/Metall |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Sofia |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 58 cm |
| Sitthöjd | 44,5 cm |

