Fåtölj Venture Home Wanda
1 762 kr
Se priset!

Wanda
1 762 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj från Venture Home. Wanda - en stilikon som lyfter inredningen till nästa nivå! Med en lurvig och mysig teddyfåtölj i trendig brun kulör kommer du höja mysfaktorn i vilket rum som helst. Det unika materialet gör att fåtöljen blir fantastiskt mjuk, bekväm och inte minst trendig.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj från Venture Home. Wanda - en stilikon som lyfter inredningen till nästa nivå! Med en lurvig och mysig teddyfåtölj i trendig brun kulör kommer du höja mysfaktorn i vilket rum som helst. Det unika materialet gör att fåtöljen blir fantastiskt mjuk, bekväm och inte minst trendig.
Fåtöljen Wanda har inbjudande runda former, stilrena utsvängda ben i valnötsfärgad metall och en underbar sittkomfort. Fåtöljen är dessutom lika snygg i grupp som solitär i ett sovrummet eller vardagsrummet. Ge dig själv en skön plats att slappna av på och låt fåtöljen bli hemmets hjärta!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18048-090 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 68 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 63 cm |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Sittbredd | 51 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 54 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| EAN-nr | 7340206963482 |







