Fåtölj Vind Greby med Fotpall
4 459 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alla stilrena inredningsgurus dröm just nu! Fåtöljen med tillhörande fotpall från Vind i serien Greby klättrar på trendlistorna just nu med sin Skandinaviska deisgn, mjuka former och jordnära kulörer. Fåtöljen har fokus på hög komfort och stilren design - lyxig, elegant och tidlös.
Varumärke
VindBeskrivning
Alla stilrena inredningsgurus dröm just nu! Fåtöljen med tillhörande fotpall från Vind i serien Greby klättrar på trendlistorna just nu med sin Skandinaviska deisgn, mjuka former och jordnära kulörer. Fåtöljen har fokus på hög komfort och stilren design - lyxig, elegant och tidlös.
Klädseln i beige sammetstyg ger ett härligt lyster till vardagsrummet och en modern look i kombination med de integrerade armstöden och benen i valnötsfärgat trä. En otroligt genomtänkt helhetsdesign helt enkelt med klädd baksida som möjliggör att placera fåtöljen mitt i rummet. Möblera ensam som stilikon eller intill soffgruppen för extra sittplats!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 41000-182 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 63 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Djup | 80 cm |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Material | Skum/MDF |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Greby |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 58 cm |
| Sitthöjd | 49,5 cm |
| Sittbredd | 56 cm |
| EAN-nr | 7340206970015 |





