Fåtölj Vind Mollösund
7 799 kr
Se priset!

Mollösund
7 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VindBeskrivning
Fåtölj Vind Mollösund
Upptäck vår fåtölj Mollösund - en ikon av enkelhet och modern elegans. Med sin neutrala beige färg och mjuka linneklädsel är Mollösund en perfekt kompanjon till alla typer av inredning.
Designad för att erbjuda både stil och komfort, passar Mollösund perfekt in i det moderna hemmet. Den stilrena och minimalistiska designen gör den till ett tidlöst tillskott i vardagsrummet, sovrummet eller läsrummet.
Ge ditt hem en touch av avslappnad elegans med Mollösund fåtölj - det ultimata valet för den som värdesätter enkelhet, kvalitet och tidlös design.
Designad för att erbjuda både stil och komfort, passar Mollösund perfekt in i det moderna hemmet. Den stilrena och minimalistiska designen gör den till ett tidlöst tillskott i vardagsrummet, sovrummet eller läsrummet.
Ge ditt hem en touch av avslappnad elegans med Mollösund fåtölj - det ultimata valet för den som värdesätter enkelhet, kvalitet och tidlös design.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 61804-256 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Djup | 118 cm |
| Ben | Ek |
| Material | Linne |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Mollösund |
| EAN-nr | 7340220830975 |















