Fåtölj Vind Rossö
6 919 kr
5 760 krSpara 17 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En mysig fåtöljdröm till hemmets favorithörna! Rossö erbjuder dig den fantastiska kombinationen av hög komfort, slitstarkt material och iögonfallande design. Det vita fleecetyget ger ett varmt och ombonat intryck till helheten och den robusta utformningen ger tyngd till rummet.
Varumärke
VindBeskrivning
En mysig fåtöljdröm till hemmets favorithörna! Rossö erbjuder dig den fantastiska kombinationen av hög komfort, slitstarkt material och iögonfallande design. Det vita fleecetyget ger ett varmt och ombonat intryck till helheten och den robusta utformningen ger tyngd till rummet.
Placera solitär i sovrummet eller i vardagsrummet - där den används och uppskattas mest för alla dess kvalitéer och användningsområden!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 47000-220 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 92 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 81 cm |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Rossö |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206970022 |






