Liftfåtölj Hagagruppen Kalmar
5 280 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kalmar lyftfåtölj med 2 motorer som reglerar fotstöd och rygg separat, manövrerad med trådbunden fjärrkontroll. Elegant och tidlösts minimalistisk design i förmån för en neutralitet för många olika slags miljöer och inredningar, samtidigt som den erbjuder ett attraktivt, anpassningsbart formspråk.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Kalmar lyftfåtölj med 2 motorer som reglerar fotstöd och rygg separat, manövrerad med trådbunden fjärrkontroll. Elegant och tidlösts minimalistisk design i förmån för en neutralitet för många olika slags miljöer och inredningar, samtidigt som den erbjuder ett attraktivt, anpassningsbart formspråk.
Klädsel i grått tyg, som avser 25 000 Martindale. Fåtöljen är också utrustad med hjul, för enkel förflyttning och positionering. Generös i funktion och proportion, en välkonstruerad lift-up-fåtölj med markant komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 292191010 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 82 cm |
| Höjd | 106 cm |
| Material | Stål/Tyg |
| Produkttyp | Liftfåtölj |
| Serie | Kalmar |
| Montering | Ja |
| Martindale | 40000 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 52 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |





