Massagefåtölj DenForm Modell 600
10 499 kr

Modell 600
10 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Professionell massagefåtölj från Den form i elegant design och i riktigt bra kvalitet. Massagefåtöljen passar in i de flesta vardagsrum, på grund av den lilla storleken, samtidigt som den är lätt att flytta.
Varumärke
DenFormBeskrivning
Professionell massagefåtölj från Den form i elegant design och i riktigt bra kvalitet. Massagefåtöljen passar in i de flesta vardagsrum, på grund av den lilla storleken, samtidigt som den är lätt att flytta.
Massagefåtöljen har en inbyggd kontrollpanel med olika massagefunktioner. Den har 3 automatiska program. Tryck på mode-knappen för att ändra massageprogrammet. Massagestolen ger en fantastisk ryggmassage och det finns också massage i sätet.
Levereras monterad och ansluts direkt i strömbrytaren.
Levereras monterad och ansluts direkt i strömbrytaren.
Egenskaper
| Varumärke | DenForm |
| Art.Nr. | H200600 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 94 cm |
| Längd | 100 cm |
| Material | Konstläder |
| Produkttyp | Massagestol |
| EAN-nr | 5706411050836 |
