Reclinerfåtölj Manor House Norbo Biofåtölj i Tyg
Rek. pris 4 999 kr
fr.3 999 kr
Välj variant

Norbo Biofåtölj i Tyg
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Norbo är en prisvärd reclinerfåtölj för dig som vill ha hög komfort och lång hållbarhet. Fåtöljen har en reclinerfunktion, vilket innebär att fotstödet kan fällas ut och ryggen steglöst lutas bakåt för optimal bekvämlighet.
Varumärke
Manor HouseBeskrivning
Norbo är en prisvärd reclinerfåtölj för dig som vill ha hög komfort och lång hållbarhet. Fåtöljen har en reclinerfunktion, vilket innebär att fotstödet kan fällas ut och ryggen steglöst lutas bakåt för optimal bekvämlighet.
Fåtöljen är klädd i slitstarkt möbeltyg, ett material som både är skönt att sitta på och lätt att rengöra. Kombinera med andra Norbo-möbler för att bygga ihop den perfekta soffgruppen för just ditt vardagsrum. Tyget är ett snyggt och praktiskt material som du enkelt förlänger livslängden på med hjälp av lite omvårdnad. Vi rekommenderar att du använder Textilimpregnering för att skydda din nya möbel innan användning. Norbo är soffserien med otrolig komfort och erbjuder soffor och fåtöljer med reclinerfunktion och fantastisk komfort. Med Norbo soffserie i ditt hem har du alltid nära till lyxig biokänsla. Serien kommer i ett flertal fina färger för att du ska hitta den färg som passar dig.
Egenskaper
| Varumärke | Manor House |
| Färg | Grå, Ljusgrå |
| Bredd | 97 cm |
| Höjd | 98 cm |
| Djup | 96 cm |
| Material | Tyg |
| Produkttyp | Reclinerfåtölj |
| Serie | Norbo |
