Reclinersoffa Hagagruppen Montana 2-Sits
9 269 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Montana är en reclinermodell med hög rygg och pocketspring i sitsen vilket ger en god sittkomfort. Montana har elrecliner i fåtölj, 2-sits och 3-sits. Finns i tyg.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Montana är en reclinermodell med hög rygg och pocketspring i sitsen vilket ger en god sittkomfort. Montana har elrecliner i fåtölj, 2-sits och 3-sits. Finns i tyg.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 2952E18010 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 128 cm |
| Höjd | 106 cm |
| Material | Stål/Tyg |
| Produkttyp | Reclinersoffa |
| Serie | Montana |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Sittdjup | 52 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
