Reclinersoffa Hagagruppen Nevada 3-Sits
10 439 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Nevada är en en prisvärd och elegant reclinerserie från Hagagruppen. Nevada är klädd i ett slitstarkt grått tyg som både är mjukt och skönt men samtidigt praktiskt och lättskött. Soffan har en manuell recliner på de yttre sektionerna som fäller både rygg och fotstöd. Sittkomforten är precis så bra man kan förvänta sig av en "biosoffa", alltså helt underbar.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Nevada är en en prisvärd och elegant reclinerserie från Hagagruppen. Nevada är klädd i ett slitstarkt grått tyg som både är mjukt och skönt men samtidigt praktiskt och lättskött. Soffan har en manuell recliner på de yttre sektionerna som fäller både rygg och fotstöd. Sittkomforten är precis så bra man kan förvänta sig av en "biosoffa", alltså helt underbar.
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 293320010 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 190 cm |
| Höjd | 98 cm |
| Material | Stål/Tyg |
| Produkttyp | Reclinersoffa |
| Serie | Nevada |
| Montering | Ja |
| Martindale | 30000 |
| Sittdjup | 57 cm |
| Antal Sittplatser | 3 |




