Snurrfåtölj Hagagruppen Bonn med Fotpall
fr.6 669 kr
Välj variant

Bonn med Fotpall
6 669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bonn är en bekväm snurrfåtölj med steglös glidefunktion och separat fotpall. Finns i OEKO-TEX certifierat tyg eller läder/PU.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Bonn är en bekväm snurrfåtölj med steglös glidefunktion och separat fotpall. Finns i OEKO-TEX certifierat tyg eller läder/PU.
Tyg: Läder/PU svart
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | Konstläder, Metall/Nosag/Kalskum |
| Produkttyp | Snurrfåtölj |
| Serie | Bonn |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 51 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Martindale | 30000 |
