Snurrfåtölj Hagagruppen Smögen
fr.10 659 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Snurr fåtölj med lyft upp och ställbar rygg 2 motorer.
Lyftfåtölj med både lift- och snurrfunktion. Snurrfunktionen låses automatiskt när lyftfunktionen används. Tack vare ett system med två motorer regleras fot- och ryggstöd separat. Smögens lyftfunktion gör att det är lätt att komma i och ur fåtöljen. Finns i svart läder/PU eller tyg.
Tyg Becca är ett OEKO-TEX certifierat tyg.
Mått cm Fåtölj
-Bredd 77
-Djup 90
-Höjd 113
Tyg Becca är ett OEKO-TEX certifierat tyg.
Mått cm Fåtölj
-Bredd 77
-Djup 90
-Höjd 113
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Färg | Grå, Svart |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 113 cm |
| Djup | 90 cm |
| Ben | Metall |
| Material | Konstläder, Tyg |
| Produkttyp | Snurrfåtölj |
| Serie | Smögen |
| Montering | Ja |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 54 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Martindale | 40000 |

