Soffa Hagagruppen Chicago 2-sits El/USB Grå Reclinersoffa
11 960 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reclinersoffa med bekväm komfort. Chicago 2-sits med konsol har elektrisk recliner. Finns i OEKO-TEX certifierat tyg.
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Reclinersoffa med bekväm komfort. Chicago 2-sits med konsol har elektrisk recliner. Finns i OEKO-TEX certifierat tyg.
Tyg: Topeca C 547 grå OEKO-TEX STANDARD 100
Fördelar: Soffa Hagagruppen Chicago 2-sits El/USB Grå Reclinersoffa
- Bekväm elektrisk recliner
- OEKO-TEX certifierat tyg
- Stabil konstruktion i trä/metall
Fördelar: Soffa Hagagruppen Chicago 2-sits El/USB Grå Reclinersoffa
- Bekväm elektrisk recliner
- OEKO-TEX certifierat tyg
- Stabil konstruktion i trä/metall
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Art.Nr. | 298M2E18510 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 185 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Djup | 95 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Reclinersoffa |
| Serie | Chicago |
| Montering | Ja |
| Martindale | 25000 |
| Sittdjup | 55 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
