Soffmodul Venture Home Zero DivanDjup: 102 cm
3 150 kr
2 474 krSpara 21 %Kampanj
Vald variant
Djup:
102 cm
ImpregneringMöbelvård Leather Master Textile Protection Impregnering för Soffor & Textil
298 krSkumrengöringsmedelSkumrengöringsmedel Leather Master Textile Cleaner 400ml
249 krFläckborttagningFläckborttagning Textil Leather Master
249 krMöbelvårdskitMöbelvård Leather Master Textile Clean & Protect Impregnering för Soffor
499 kr
Zero Divan
Djup: 102 cm
2 474 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upplev tidlös enkelhet och bekvämlighet med vår Zero fåtölj i mjuk beige. Denna eleganta fåtölj är tillverkad av högkvalitativ polyester och står stadigt på sina vackra träben i ljus ton. Zero är en fåtölj som förkroppsligar ren elegans med sitt armstöjande designkoncept.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Upplev tidlös enkelhet och bekvämlighet med vår Zero fåtölj i mjuk beige. Denna eleganta fåtölj är tillverkad av högkvalitativ polyester och står stadigt på sina vackra träben i ljus ton. Zero är en fåtölj som förkroppsligar ren elegans med sitt armstöjande designkoncept.
Med Zero fåtöljs stilrena design och enkla linjer blir den en stilfull mittpunkt i ditt rum, med förmågan att smälta in i olika inredningsstilar. Den generösa ryggstödet med den stora kudden inbjuder dig att sätta dig bekvämt och luta dig tillbaka medan du kopplar av.
Zero är mer än bara en möbel, det är en inbjudan till avslappning och komfort. Sätt dig ner, slappna av och låt vardagens stress försvinna medan du omfamnas av Zero fåtöljs lyxiga mjukhet.
Ge ditt hem den gåvan av en enkel och elegant möbel med Zero fåtölj. Skapa en atmosfär av avkoppling och stil och njut av varje stund du spenderar i denna underbara fåtölj.
Zero är mer än bara en möbel, det är en inbjudan till avslappning och komfort. Sätt dig ner, slappna av och låt vardagens stress försvinna medan du omfamnas av Zero fåtöljs lyxiga mjukhet.
Ge ditt hem den gåvan av en enkel och elegant möbel med Zero fåtölj. Skapa en atmosfär av avkoppling och stil och njut av varje stund du spenderar i denna underbara fåtölj.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30022-102 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 94 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Djup | 102 cm |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Sittbredd | 93,5 cm |
| Material | Polyester |
| Typ | Soffmodul |
| Serie | Zero |
| Sittdjup | 92,5 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220800077 |







