Ställbar fåtölj Hagagruppen Paris Fårskinn med Pall
fr.11 959 kr
Välj variant

Paris Fårskinn med Pall
11 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HagagruppenBeskrivning
Snurr fåtölj med pall och ställbar rygg.
Paris har fällbart ryggstöd som formas efter rygg och nacke när det fälls bakåt. Detta ger Paris en mycket god komfort. Fåtöljen har en separat fotpall. Finns i fårskinn/tyg, läder/PU och tyg. Tyg Belfast är ett OEKO-TEX certifierat tyg.
Mått cm Fåtölj
-Bredd 72
-Djup 83
-Höjd 108
Mått cm Pall
-Bredd 45
-Djup 48
-Höjd 37
Mått cm Fåtölj
-Bredd 72
-Djup 83
-Höjd 108
Mått cm Pall
-Bredd 45
-Djup 48
-Höjd 37
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
| Färg | Ljusgrå, Mörkgrå |
| Bredd | 72 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Djup | 83 cm |
| Ben | Metall |
| Material | Fårskinn |
| Produkttyp | Ställbar fåtölj |
| Serie | Paris |
| Montering | Ja |
| Fotpall ingår | Ja |
| Sittdjup | 54 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |

