Bokhylla Venture Home Staal
fr.1 679 kr
Se priset!
Välj variant

Staal
1 679 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bokhylla Venture Home Staal är en elegant hylla i pulverlackad stål som passar i husets alla rum. Den har en smart och snygg design som ger dig möjlighet att visa upp alla dina favoritsaker, låga som höga.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bokhylla Venture Home Staal är en elegant hylla i pulverlackad stål som passar i husets alla rum. Den har en smart och snygg design som ger dig möjlighet att visa upp alla dina favoritsaker, låga som höga.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Green, Ljusgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 80, 85 cm |
| Höjd | 164, 188, 190 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Pulverlackerat stål, Stål |
| Produkttyp | Bokhylla, Hylla |
| Serie | Staal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Kollektion | Color C |
| Materialtyp | Stål |
| Tillverkarens Art.Nr. | 28076-201 |
