Bokhylla Vind Moln Öppen med 5 Hyllplan
3 339 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-30
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VindBeskrivning
Bokhylla Moln från Vind. En stilfull möbel som kombinerar funktion med form på ett harmoniskt sätt.
Som en del av Moln-serien kännetecknas bokhyllan av sina unika, vågformade hyllplan som ger ett levande och mjukt uttryck. Den varma färgen förstärker hyllans inbjudande känsla och gör den till en naturlig del i ditt hem, oavsett om du använder den för böcker, dekorationer eller favoritsamlingen.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 63385-444 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 105 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Djup | 30 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Bokhylla |
| Serie | Moln |
| Kollektion | VIND 25 |
| EAN-nr | 7340220849410 |




