Högt Skåp Venture Home Misha 75 cm
fr.1 665 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Misha 75 cm
1 665 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Lättare montering krävs.
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 74,5 cm
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 74,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Valsat stål/Pulverbeläggning |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Misha |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
