Hylla Beslag Design FloatBredd: 900 mm
3 999 kr
Beskrivning
Hylla från beslag Design som är färdigkapad och komplett. Hyllan levereras omonterad.
Hyllan består av:
- A=3-vägskoppling, vänster
- B=3-vägskoppling, höger
- C=Hylldistanser (8,10,12,14 och 16mm)
- D=Dubbelhäftande fixeringstejp
- E=Vertikalt stag, sida, främre
- F=Liggande stag, sida
- G=Liggande stag, främre och bakre
- H= Vertikalt stag, sida med hål för väggmontering
- I=Fäste för glashyllplan (4mm med låsning)
- L=Klisterlappar för att dölja skruvhål
- M=Monteringsskruv
- A=3-vägskoppling, vänster
- B=3-vägskoppling, höger
- C=Hylldistanser (8,10,12,14 och 16mm)
- D=Dubbelhäftande fixeringstejp
- E=Vertikalt stag, sida, främre
- F=Liggande stag, sida
- G=Liggande stag, främre och bakre
- H= Vertikalt stag, sida med hål för väggmontering
- I=Fäste för glashyllplan (4mm med låsning)
- L=Klisterlappar för att dölja skruvhål
- M=Monteringsskruv
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 947082 |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Djup | 36 cm |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Hylla |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7316180009270 |




