Hylla In Living Trio
Rek. pris 699 kr
fr.599 kr
Välj variant

Trio
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägghylla med ett unikt formspråk. Sätt upp hyllan i vilket rum som och fyll med allt från böcker till tavlor.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Vägghylla med ett unikt formspråk. Sätt upp hyllan i vilket rum som och fyll med allt från böcker till tavlor.
Recensioner
Christer BVerifierad köpare
för 0 månader sedanFin design, men tung att hantera Vi använde bara två sektioner Vi är nöjda med köpet
+ Fin design
- Tung att hantera
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Natur, Vit |
| Bredd | 18, 55 cm |
| Höjd | 18, 55 cm |
| Längd | 119 cm |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Trio, Triorana |
| Mått | 18x119x55 cm |
