Hylla Vind Moln med 3 Hyllplan
2 215 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hylla Moln från Vind. En hylla som gör mer än att bara förvara. Med sina tre hyllplan i en elegant, vågig form bjuder Moln på ett designuttryck som känns både lekfullt och stilrent.
Varumärke
VindBeskrivning
Hylla Moln från Vind. En hylla som gör mer än att bara förvara. Med sina tre hyllplan i en elegant, vågig form bjuder Moln på ett designuttryck som känns både lekfullt och stilrent.
Den varma moccafärgen förstärker det mjuka intrycket och gör hyllan till ett harmoniskt inslag i rummet – oavsett om du placerar den i vardagsrummet, hallen eller sovrummet. Perfekt för böcker, dekorationer eller personliga detaljer som du vill lyfta fram med omtanke.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 63386-444 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 45 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Moln |
| Kollektion | VIND 25 |
| EAN-nr | 7340220849427 |









