Konsol Habo 6014
Rek. pris 419 kr
242 kr
Se priset!

6014
242 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Konsol Habo 6014 är en kraftig konsol av Svartlackerat stål. Den passar för användning i garage och bodar.
Varumärke
HaboBeskrivning
Konsol Habo 6014 är en kraftig konsol av Svartlackerat stål. Den passar för användning i garage och bodar.
Maxbelastning 70 kg. Angiven maxbelastning är ett beräknat värde och garanteras inte.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18298 |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Konsol |
| Längd | 300 mm |
| Storlek | 500x300 mm |
| Bredd | 500 mm |
| EAN-nr | 7317900182983 |
