Konsol Millers 6002 250X300 mm
fr.224 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Konsol Millers 6002 250X300 mm är en praktisk stålkonsol.
Övrigt
- Last, max: 250 kg
- ETIM-klasskod: EC004210
Värdet för maxlast är beräknat och garanteras ej.
- Last, max: 250 kg
- ETIM-klasskod: EC004210
Värdet för maxlast är beräknat och garanteras ej.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Förzinkad, Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Konsol |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 30 mm |
| Ytbehandling | Lackerad, Varmförzinkad |

