Konsol Millers Furu Obehandlad
Lägsta totalpris 126:-
fr.63 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Konsol av furu för hyllplan.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Nej
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Trä/natur |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Konsol |
| Ytbehandling | Obehandlad |
| Montering | Skruv |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 180, 250 mm |
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 20 mm |

