Konsol Millers Stål Vit
fr.107 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Konsol i profilerat 2 mm stål.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Nej
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Konsol |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 150, 200 mm |
| Längd | 125, 150 mm |

