Konsol Millers Svart
Lägsta totalpris 184:-
fr.46 kr/frpVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Hyllkonsol av lackerad stålplåt. 4 svarta skruvar samt plugg ingår.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Konsol |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st |
| Bredd | 20 mm |
| Höjd | 130, 170, 220 mm |
| Längd | 130, 170, 220 mm |

