Konsol Millers Vit Furu
Lägsta totalpris 156:-
fr.78 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Hyllkonsol i furu, trä.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004210
- ETIM-klasskod: EC004210
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Vit |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Konsol |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Montering | Skruv |
| Djup | 150, 180 mm |
| Höjd | 150, 180, 250 mm |
| Längd | 250 mm |

