Konsol Millers Vit Pressad Lackerad Stålplåt
Lägsta totalpris 48:-
fr.12 kr/stVälj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Konsol av pressad lackerad stålplåt. För lättare inredning.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC004210
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Vit |
| Material | Plåt |
| Produkttyp | Konsol |
| Montering | Skruv |
| Ytbehandling | Lackerad |
| Höjd | 100, 125, 150, 200, 250, 300, 350 mm |
| Längd | 75, 100, 125, 150, 200, 250, 300 mm |
| Bredd | 30, 31, 35, 38, 45, 50 mm |

