Sideboard In Living Basic 210Vit
Rek. pris 5 399 kr
4 599 kr

Basic 210
Vit
4 599 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sideboard Basic från In Living har 2 st skåp och 3 st lådor i stilren design. Dörrar och lådor har små handtag i metall som smälter in snyggt i designen och i vardera skåp finns ett hyllplan med maxvikt på 10 kg.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Sideboard Basic från In Living har 2 st skåp och 3 st lådor i stilren design. Dörrar och lådor har små handtag i metall som smälter in snyggt i designen och i vardera skåp finns ett hyllplan med maxvikt på 10 kg.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 520611 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 210 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Djup | 43 cm |
| Produkttyp | Skänk |
| Serie | Basic |





