Skänk In Living Åsa
fr.9 639 kr
Välj variant

Åsa
9 639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Skänk från In Living med både öppen och dold förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Oljad Ek/Vit, Vitoljad Ek/Vit |
| Bredd | 155 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Djup | 43 cm |
| Material | Ek |
| Produkttyp | Skänk |
| Serie | Åsa |

