Skåp Vind Björkön
fr.5 735 kr
Se priset!
Välj variant

Björkön
5 735 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En lika snygg som smart förvaringslösning till ditt hem! Det här höga avlastninsgskåpet från serien Björkön finns i olika kulörer och storlekar och klättrar snabbt på trendlistorna med sin stilsäkra design. Skåpet har två luckor i ribbad look och tre hyllplan för dold förvaring.
Varumärke
VindBeskrivning
En lika snygg som smart förvaringslösning till ditt hem! Det här höga avlastninsgskåpet från serien Björkön finns i olika kulörer och storlekar och klättrar snabbt på trendlistorna med sin stilsäkra design. Skåpet har två luckor i ribbad look och tre hyllplan för dold förvaring.
Placera som sidobord med vackra dekorationer och ljusstakar eller som dolt vitrinskåp - bara fantasin sätter gränser!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Färg | Svart, Trä/natur |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 103 cm |
| Längd | 30 cm |
| Material | MDF|Stål |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Björkön |
| Användningsområde | Inomhus |
