Skåp Vind Skärhamn 200x45x55 cm
Nyhet
6 439 kr

Skärhamn 200x45x55 cm
6 439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck Skärhamn, ett 200cm långt skåp som förenar funktionalitet med mjuk formgivning och naturliga material. Skåpet är tillverkat i gummiträ med en varm, naturlig finish som ger en tidlös och jordnära känsla till ditt hem.
Varumärke
VindBeskrivning
Upptäck Skärhamn, ett 200cm långt skåp som förenar funktionalitet med mjuk formgivning och naturliga material. Skåpet är tillverkat i gummiträ med en varm, naturlig finish som ger en tidlös och jordnära känsla till ditt hem.
Den långa, eleganta siluetten vilar på fyra rundade ben som lyfter möbeln och ger ett luftigt intryck - perfekt för dig som vill skapa rymd och lätthet i rummet. I mitten av skåpet finns ett öppet hyllplan, idealiskt för böcker, dekorationer eller teknik.
Skärhamn passar lika bra i vardagsrummet som i matsalen och är det självklara valet för dig som söker både funktion och estetik i ett harmoniskt uttryck.
Skärhamn passar lika bra i vardagsrummet som i matsalen och är det självklara valet för dig som söker både funktion och estetik i ett harmoniskt uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 63399-170 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Djup | 45 cm |
| Material | Rubber Wood |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Skärhamn |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Aqua |
| EAN-nr | 7340220849472 |












